KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17139004
nr 1713 9004
Akvarell
Anna Essipova. ”Tornfalk”. Signerad. Akvarell på papper, 38x47 cm, oramat löst blad.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:39:34
100 kr
150 kr